OFERTA- posiadamy możliwość wykonania diagnostyki Nowoczesnym, pierwszym w Polsce, w pełni cyfrowym aparatem RTG oraz wykonania badania USG z zakresu :
właściwa diagnostyka jest niezmiernie istotnym elementem w prawidłowym określeniu rodzaju schorzenia pacjenta, a następnie w doborze optymalnego sposobu leczenia. W naszej ofercie badania diagnostyczne wykonujemy w oparciu o nowy i nowoczesny, najwyższej klasy sprzęt o uznanych parametrach technicznych i diagnostycznych.
Ultranowoczesny, pierwszy w Polsce, w pełni cyfrowy aparat ADORA wykonujący niepowtarzalne zdjęcia RTG przy zastosowaniu bardzo niewielkich dawek promieniowania. Bezpieczny również dla dzieci.RTG

Kliniczny, nowy wysokiej klasy kompaktowy ultrasonograficzny aparat ALOKA ProSound ALPHA 6 o znakomitym spektrum zakresu badania. Badanie dopplerowskie naczyń oraz badanie e-flow zmian przeciążeniowych.

USG

- w ramach oferty istnieje możliwość zamówienia wykonania usługi plazmaferezy leczniczej
Wykonujemy także zabiegi plazmaferezy leczniczej, które służą usuwaniu różnych szkodliwych substancji z organizmu za pomocą specjalistycznego sprzętu. Metoda ta staje się co raz bardziej powszechna w medycynie. Zabiegi wykonujemy zarówno na zlecenie szpitala, w którym przebywa chory lub w oddziale naszej kliniki. Aparaty do plazmaferezy są mobilne, a my dysponujemy specjalnym samochodem do ich przewozu do innej placówki. Zabiegi wykonuje przeszkolona, doświadczona kadra lekarzy z odpowiednimi certyfikatami, w ośrodku z pełnym zabezpieczeniem anestezjologicznym. Zabiegi te mają zastosowanie w leczeniu chorób neurologicznych, dermatologicznych, reumatologicznych, zatruciach, a nawet w SM. Metoda polega na usunięciu osocza chorego i podania na to miejsce płynu zastępczego: albuminy lub osocza - w zależności od schorzenia.

- leczenie komórkami macierzystymi
W organizmie każdego człowieka stale krążą komórki regeneracyjne zwane popularnie macierzystymi. Mają one specyficzną cechę „naprawiania” na bieżąco uszkodzeń powstałych w różnych tkankach. W wyniku urazu organizm znacznie zwiększa ich produkcję. W naszej ofercie do leczenia schorzeń ortopedycznych wykorzystujemy unikalną metodę pobierania tych komórek z krwi obwodowej Pacjenta i podania ich w miejsce urazu lub chorobowo zmienione. Pozwala to na szybką regenerację uszkodzonej kości, chrząstki, więzadła czy stawu. Wykonaliśmy już ok. 130 takich zabiegów w różnorodnych schorzeniach ortopedycznych z bardzo dobrym rezultatem klinicznym. Każda osoba kwalifikowana do zabiegu jest konsultowana internistycznie i ortopedycznie, a zabiegi odbywają się w komfortowych warunkach.

Metodą tą leczymy:
• urazy mięśni i więzadeł
• schorzenia kolan
• schorzenia stawów biodrowych (także zwyrodnienia)
• schorzenia stawów stopy
• urazy stawu barkowego
• brak zrostu po złamaniach (stawy rzekome)